O nas

Początek...

pomysł na własny biznes zrodził się dawno temu, jednak do jego realizacji przyczynił się maleńki człowieczek, który to swoim donośnym głosem spędzał sen z powiek rodzicom. Gdy tatuś pomiędzy bujaniem i śpiewaniem zakuwał do państwowego egzaminu doradczego, mama wpadła na pomysł, żeby uszyć dziecku coś, co je zafascynuje. Tak też z tego pomysłu powstała książeczka edukacyjna jedna, potem druga, mata edukacyjna.... a potem to już się matka tak rozkręciła, że postanowiła totalnie zmienić swoje życie zawodowe i otworzyła sklep internetowy.

Skąd ta nazwa?

Świat Polciaka, tak brzmi nazwa zarówno sklepu internetowego, jak i marki produktów dedykowanych dzieciom. Ponieważ nasz świat zrobił się trochę zwariowany, nieprzewidywalny, ale także wesoły i kolorowy, świat w którym główną rolę odgrywał maleńki Polciak, postanowiliśmy właśnie tak nazwać nasz sklep. Sklep, w którym jest kolorowo i wesoło, sklep którego produkty mają dawać radość nie tylko dzieciom, ale całym rodzinom.

Co Wam oferujemy?

Dobrej jakości wyroby tekstylne dla dzieci i dorosłych, które w większości są naszej produkcji. Głównie torby na matę do jogi, saszetki tzw biodrówki zarówno dla maluchów jak i starszaków oraz dorosłych, czapki, kominy, opaski i wiele, wiele innych produktów. Uprzednio, zanim trafią do produkcji, prototypy testowane są przez Polciaka, tatę Roberta, mamę Emilię oraz grono znajomych. W naszym sklepie kupicie także stojaki do baldachimów oraz zabawki. Zabawki zanim trafią na nasze półki sklepowe, Polciak we własnej osobie sprawdza ich jakość i przydatność.

Mamy nadzieję, że polubicie Świat Polciaka i będziecie tu chętnie zaglądać.

Do miłego!

Polciak i Emilia

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl